Lokalizacja w Wildeshausen

W biurze sprzedaży w Wildeshausen w Dolnej Saksonii znajdziesz odpowiedniego konsultanta do obsługi zamówień sektora publicznego, dużych klientów oraz eksportu.

Klaus Kieler

Obsługa klientów hurtowych / zamówień sektora publicznego

E-Mail: Klaus.kieler@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-120

Rainer Lange

Eksport / Key Account

E-Mail: Rainer.lange@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-141

 

Samir Gulamov

Eksport / kraje partnerskie Północ

E-Mail: Samir.gulamov@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-188

Monique Karl

Biuro sprzedaży

E-Mail: Monique.karl@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-111

 

Ilona Haverkamp

Biuro sprzedaży

E-Mail: ilona.haverkamp@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-190

 

Lokalizacja w Neustadt (Dosse)

Masz pytania dotyczące konkretnych konstrukcji nadwozi, chcesz ustalić termin naprawy lub szukasz części zamiennej pasującej do danego pojazdu? W centrum pojazdów użytkowych Neustadt (Dosse) znajdziesz konsultanta, który służy pomocą.

Christopher Möhring

Sprzedaż budowy pojazdów / konstrukcji nadwozi, uzgadnianie napraw i części zamienne

E-Mail: Christopher.moehring@hueffermann.de
Telefon: +49 151 52546208

 

Robert Liehr

Koordynator sprzedaży, nadwozia pojazdów ciężarowych i pojazdy specjalne

E-Mail: Robert.liehr@hueffermann.de
Telefon: +49 33970 996-334