Wildeshausen telephely

Az alsó-szászországi Wildeshausenben rendelkezésére áll a megfelelő kapcsolattartó a belső ügyfélszolgálatban a hatóságokkal való üzleti tevékenység, nagykereskedelmi ügyfélszolgálat, valamint a nemzetközi értékesítés témakörökben.

Klaus Kieler

Nagykereskedelmi ügyfélszolgálat/hatóságokkal való üzleti tevékenység

E-Mail: Klaus.kieler@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-120

Rainer Lange

Nemzetközi értékesítés/Key Account

E-Mail: Rainer.lange@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-141

 

Samir Gulamov

Nemzetközi értékesítés/Északi partnerországok

E-Mail: Samir.gulamov@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-188

Monique Karl

Belső ügyfélszolgálat

E-Mail: Monique.karl@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-111

 

Ilona Haverkamp

Belső ügyfélszolgálat

E-Mail: ilona.haverkamp@schwarzmueller.com
Telefon: +49 4431 94553-190

 

Neustadt (Dosse) telephely

Kérdései vannak az egyéni felépítmény-koncepciókkal kapcsolatosan, egyeztetni szeretne egy időpontot a javításhoz, vagy a járművéhez a megfelelő pótalkatrészre van szüksége? A Haszongépjármű centrumban Neustadt (Dosse) megtalálja a megfelelő kapcsolattartót a kérdéseihez.

Christopher Möhring

Járműgyártás/felépítmény-koncepciók, javítás közvetítése és pótalkatrészek értékesítése

E-Mail: Christopher.moehring@hueffermann.de
Telefon: +49 151 52546208

 

Robert Liehr

Belső ügyfélszolgálat/Tehergépjármű-felépítmények és egyedi járművek

E-Mail: Robert.liehr@hueffermann.de
Telefon: +49 33970 996-334